Klasa II

W związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty, która weszła w życie 22 marca 2014 roku ogłaszam, że zestawy podręczników dla poszczególnych klas pierwszych ukażą się na stronie internetowej szkoły w drugiej połowie sierpnia 2014 roku.

• ZMIANA NA STANOWISKU DOWÓDCY 25 BATALIONU DOWODZENIA »

28 kwietnia 2017r. delegacja Liceum Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej przebywała na zaproszenie w 25 Batalionie Dowodzenia im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 25 Brygady Kawalerii Powietrznej im. ks. Józefa Poniatowskiego gdzie odbyła się uroczystość przekazania obowiązków dowódcy 25 Batalionie Dowodzenia.

• ZNAK PAMIĘCI NA GROBIE WESTERPLATCZYKA »

22 kwietnia 2017r.na zaproszenie Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Odrzywole, kadeci Liceum Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej udali się do miejscowości Sarnówek Duży w gminie Bodzechów na uroczystości umieszczenia Znaku Pamięci na grobie Westerplatczyka starszego legionisty Czesława Kołtona.

• Rekrutacja »

UWAGA KANDYDACIDO LICEUM KADETÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ!!!   ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PODJĘCIEM NAUKI W LICEUM KADETÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ INFORMUJEMY, ŻE TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYJĘCIE JEST WYDŁUŻONY DO 10 CZERWCA 2017R. DO GODZ. 9.00.   Z A P R A S Z A M Y !!!

• 22 KWIETNIA 2017r. – DZIEŃ OTWARTY »

22 kwietnia 2017 r. (w sobotę) zorganizowany został w Liceum Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej w Lipinach Dzień Otwarty dla gimnazjalistów zainteresowanych do kontynuowania nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Z różnych stron naszego kraju przybyła liczna grupa kandydatów wraz ze swoimi rodzinami.